Yol Haritanız

1- Bizi Tanıyın:

“Yemeden almamak” hoş bir Türk geleneğidir; çikolata, kahve ya da çayınız eşliğinde ihtiyaçlarınızı ve dil edinim stilinizi belirleyeceğimiz bir ihtiyaç analiz seansı olarak size sunmakla başlıyoruz bizi tanıma sürecinize. Bu arada biz de sizi ve canlı bir şekilde dil kullanım yetinizi anlamaya çalışıyoruz. Sizin için özel olarak hazırlayacağımız eğitim programının içeriği The Fluency Institute’de ya da birlikte belirleyeceğimiz başka bir lokasyonda gerçekleşen bu tanıma seansı ile başlıyor.

The Fluency Institute’de dersler standart bir müfredata sıkı sıkıya bir bağlılıkla ilerlemek yerine sizin gelişim performansınıza adapte olacak şekilde binlerce kaynak kullanılarak esnek bir dinamizmle ilerler. Derslerin içeriği, eğitmenlerin yaptığı analizlere bağlı bir şekilde, öğrencinin ihtiyacı da göz önünde bulundurularak belirlenir. Öğrencinin kişiliği, kariyer hedefleri ve ilgi alanlarına göre düzenlenen bu özel program, doğal bir öğrenme sağladığı gibi akıcı konuşma konusundaki tabuları da yıkıyor.


2- Sizi Tanıyalım: 

1 saatlik ön ihtiyaç ve hedef analizi (Diagnostic Needs Analysis) sonrasında mevcut seviyeye ile hedef seviye ve ihtiyaçlar bağlamında kişisel eğitim yol haritası oluşturulur. Bu doğrultuda kaynaklar hazırlanarak ders gün/saat/mekan organizasyonu mümkün olduğunca esnek şartlarda sunulur.


3- Karar verin: 

Demo dersiniz ve ihtiyaç analizi sonrasında eğitiminize başlamaya karar verirseniz özel programınızın oluşturulması ve varsa eğitim materyallerinizin temin edilebilmesi için bizi en az 2 gün öncesinden bilgilendirmenizi rica ediyoruz.


4- Ödemenizi yapın: 

Eğitim sürecinizde istikrarlı ve verimli bir gelişim sağlayabilmeniz için devamlılık şarttır ilkesine dayalı olarak; hem sizi ve emeğinizi hem de öğretmenin zaman ve emeğinin karşılığını güvence altına alabilmek amacıyla size iki seçenek sunuyoruz:

1- Esnek ders saat ücretli program (Ay sonunda, yaptığınız ders kadar ödeme yaparsınız).

2- Aylık Paket Program (Ön ödemeli/indirimli):

  • 6 saatlik paket (%10 indirimli)
  • 10 saatlik paket (%15 indirimli)
  • 20 saatlik paket (%20 indirimli)

Paket Kullanım Şartları:

a) Kararlaştırılan toplam ders saati 1 ay içinde kullanılmalıdır (20 saatlik paket için 2 ay).

b) Dersten başlangıç saatinden 12 saat öncesine kadar iptal edilen dersler için ücret alınmaz.

12 saat öncesi dahilinde ders ücreti tahsil edilir. (Örneğin bir sonraki dersiniz Salı günü saat 19:00’da ise Salı sabahı 07:00 ve öncesine kadar ücretsiz iptal hakkınız bulunuyor).

c) Öğretmenin ve sizin programınız başka bir gün ders için uygunsa iptal edilen ders o güne aktarılabilir.

d) 1 gün önce iptal edilen dersler için ücret alınmaz, ancak 1 aylık toplam ders kuralı unutulmamalıdır.


5- Eğitime Başlayın: 

Derslerinizi eğitim olanaklarımızdan faydalanabileceğiniz ofisimizde, evinizin rahat ortamında, iş yerinizin uygun bir toplantı odasında ya da uygun ortam sağlayan kafeterya, kütüphane gibi halka açık dilediğiniz bir mekanda alabilirsiniz.

Ders saatleri esnek bir şekilde sizin programınıza uygun olacak şekilde ayarlanabilir.

Bir nevi koçunuz olan eğitmeniniz zamanla gelişen ve değişen ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurarak, ders dışında çalışabileceğiniz ek materyaller, websiteleri, uygulamalar, kitaplar, CD’ler konusunda sizi yönlendirir veya bizim bu kaynakları sizin için temin etmemizi tavsiye edebilir.

Talep Üzerine Mesleki İngilizce Destek Hizmeti – İş yazışmalarınız, İngilizce sunumlarınız, İngilizce yapılan toplantılar gibi işinizle ilgili İngilizce yardıma ihtiyaç duyduğunuz her konuda The Fluency Institute eğitmenleri ve akademik yöneticiler size yardımcı olmak için daima yanınızda olacak!

Sınıftaki çalışmaları pekiştirmek ve öğrenme hızınızı arttırmak amacıyla, eğitmenler tarafından sizin ihtiyaçlarınız, ilgi alanlarınız ve iş hayatınızdaki spesifik hedefler dikkate alınarak özel olarak hazırlanmış haftalık ek çalışmalar verilir. Bu ek çalışmalarla, sadece dilbilginiz ve kelime dağarcığınızı geliştirmek değil, konuşma akıcılığınıza ivme kazandırmak; konuşurken kendinize güvenerek, hedef dilde düşünerek interaktif şekilde kullanmanızı sağlamak da hedeflenir.